Strapon – czy jego rozmiar jest kluczowy w odczuwaniu przyjemności?

strapon

W dzisiejszych czasach wielu mężczyzn eksperymentuje z różnymi formami uzyskiwania satysfakcji seksualnej, a wielu z nich pokochało stymulację odbytu, zaopatrując się nie tylko w zwykłe dildo, ale także w gadżet, jakim jest strapon, który daje możliwość przeżycia radości seksu analnego przy pomocy partnerki.

Czym jest strapon?

Ta zabawka erotyczna to po prostu dildo, które panie przytwierdzają do swojego pasa przy pomocy specjalnej uprzęży. Dzięki temu panowie mogą odbyć z nimi seks analny jako strona bierna. Orgazm analny jest czymś zupełnie innym niż zwykły orgazm przeżywany przez mężczyzn, a strapony występują w mnogości kształtów.

Niektóre z nich przypominają zwykłe dilda, podczas gdy część z nich charakteryzuje się specjalnym kształtem sprzyjającym stymulacji prostaty.

Jak ważny jest rozmiar straponu?

Dość powszechnym mitem jest to, że im większe jest dildo lub strapon, tym przyjemność jest większa. Chociaż wiele osób chce kupić jak najdłuższe modele, w rzeczywistości nie ma takiej potrzeby, a bardziej liczy się tu grubość i kształt. Prostata jest bowiem zlokalizowana dość płytko, znajdując się na głębokości kilku centymetrów, a więc nawet małe strapony są w stanie wywołać potężny orgazm u mężczyzny. 
Silniejszym doznaniom mogą sprzyjać też różne zastosowane w tych gadżetach materiały i obecność dodatkowych wypustek. Gadżet z naturalnego materiału można na przykład podgrzewać lub schładzać, co sprawia, że orgazm jest jeszcze intensywniejszy, a wypustki również czynią stymulację jeszcze bardziej efektywną. Te i inne akcesoria erotyczne znajdziesz w SexShop112.