Jak wybrać korek analny?

Korki analne to niezwykle popularne zabawki erotyczne, które równie chętnie wykorzystywane są przez kobiety, jak i mężczyzn. Zwykle są one sporo mniejsze od wibratorów, dzięki czemu będą idealne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodą z seksem analnym. Trzeba również dodać, że korek ma charakterystyczny kształt, który mocno zwęża się od nasady do czubka. Ma to zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień, czy też dolegliwości bólowych.

Klasyczny korek analny

Na początek warto postawić na tradycyjny model o niezbyt dużym rozmiarze. Dzięki niemy możemy zapoznać się nieco z tym, jak wyglądają tego typu zabawy. Jeśli doznania spodobają nam się, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po większą zatyczkę. Wszystko jest uzależnione od osobistych preferencji. Każdy z nas ma zupełnie inne upodobania – jedni lubią delikatne zabawy, inny zaś są zwolennikami mocnych igraszek.

Dekoracyjny korek analny

Wiele osób decyduje się na zakup takiego korka analnego – https://twojerozkosze.pl/73-korki – który jest jednocześnie formą biżuterii. Zwykle jest on zdobiony diamencikami, co prezentuje się niezwykle efektownie, a zarazem pobudzająco. Oczywiście podczas wyboru gadżetu nie należy kierować się wyłącznie wyglądem wizualnym. Najważniejsze jest to, aby materiał był bezpieczny dla zdrowia.