Akcesoria BDSM dla początkujących

BDSM to praktyka seksualna, która zyskała na popularności dzięki filmom takim jak 50 twarzy Greya. W tłumaczeniu na polski skrót ten oznacza związanie, dyscyplinę, dominację i uległość. BDSM to rodzaj seksu, który opiera się na relacji między osobą dominująca i osoba uległą.

Jak wprowadzić BDSM do swojego życia?

Na początku musimy wspólnie z partnerem bądź partnerką ustalić swoje role. Na początku najlepiej spróbować zabaw zarówno jako osoba dominująca, jak i uległa. Dzięki temu zobaczymy, co nam sprawia większą przyjemność. Kolejnym ważnym aspektem jest ustalenie granic i bezpieczeństwo. Różnego rodzaju akcesoria BDSM powinniśmy wprowadzać stopniowo za obopólną zgodą. Warto także przed zabawą ustalić hasło bezpieczeństwa. Powinno to być jakieś krótkie słowo, które kończy zabawę kiedy zostanie wypowiedziane przez osobę uległą. Oprócz słowa warto wprowadzić także gest np. skrzyżowanie palca wskazującego ze środkowym.

Jakie gadżety BDSM wybrać na początek?

W sklepach z artykułami dla dorosłych znajduje się wiele gadżetów do BDSM. Jednak podczas pierwszych sesji powinniśmy stosować zabawki BDSM, które są przeznaczone dla początkujących. Odwiedzając sklep z artykułami dla dorosłych o pomoc w wyborze możemy zapytać sprzedawcę. Dominacja i uległość to praktyka, która nie opiera się wyłącznie na zadawaniu bólu. Oczywiście niektórym sprawia to przyjemność, jednak w większości przypadków na początku przygody z BDSM wystarczą akcesoria do krępowania i opaska na oczy. Dzięki temu osoba uległa nie będzie wiedziała co ją czeka, a dominujący może przejąć kontrolę.

Akcesoria BDSM można nabyć między innymi tutaj https://sexshop112.pl/38-akcesoria-bdsm-fetish-sado-maso.