Zaciski na sutki – zaskakująca przyjemność

zaciski na sutki

Ból może sprawiać przyjemność. Chodzi oczywiście o niewielki ból, zadawany w ściśle kontrolowanych warunkach i atmosferze bezpieczeństwa. I właśnie narzędziami stworzonymi do wzbudzania tego typu doznań są zaciski na sutki. Obecnie występują na rynku w bardzo szerokiej gamie odmian i modeli.

Zaciski na sutki – jak z nich korzystać?

zaciski na sutki

To do czego służą zaciski na sutki, wydaje się rozumieć samo przez się. Są to gadżety, które nakładamy na brodawki – swoje lub partnera.

Szczegóły ich działania mogą jednak wzbudzać wiele pytań.

Znaczna część zacisków działa na zasadzie klamerek. Często jednak są pokryte miękkim materiałem – dzięki temu nie wpijają się w tę jakże wrażliwą część ciała.

Inne akcesoria tego typu mają na bokach dwie śruby, które pozwalają w stu procentach kontrolować intensywność doznań.

I tutaj warto zwrócić na jedną, z pozoru oczywistą, kwestię. Podczas zabaw z bólem zawsze powinniśmy myśleć przede wszystkim o zachowaniu bezpieczeństwa. Osoba, której zakładamy zaciski, musi wyrazić chęć na taki zabieg. Warto też przygotować sobie „safe word” – słowo, z którego skorzystamy, kiedy ból będzie zbyt przejmujący.

Zaciski na sutki – jakie kupić

Zaciski na sutki są obecnie dostępne w naprawdę szerokiej gamie. Oprócz modeli podstawowych możemy też zdecydować się na:

  • Zaciski z piórkami. Pełnią funkcję ozdobną i mogą sprawić dodatkową przyjemność partnerowi – kiedy będą przesuwać się po jego ciele.
  • Zaciski z opcją wibracji. Tego typu zabawki diametralnie zwiększają ilość doznań. Często natężenie wibracji możemy kontrolować za pomocą dołączonego pilota.
  • Zaciski z łańcuszkiem. Po pierwsze wyglądają bardzo ciekawie, a po drugie dają możliwość do sprawiania dodatkowej przyjemności podczas stosunku. Bo aż się prosi, żeby za taki łańcuszek pociągnąć (oczywiście delikatnie).