W jaki sposób skutecznie pieścić kobietę?

piórko erotyczne

Badania przeprowadzone przez amerykańskich uczonych wskazują, że lesbijki doznają orgazmów o wiele częściej niż panie żyjące w związkach z partnerem. Mężczyźni mogą wiele nauczyć się od kobiet w sztuce pieszczenia przedstawicielki płci pięknej. O czym warto pamiętać, by seks był bardziej owocny i czego mogą nauczyć kobiety? 

Czego lesbijki mogą nauczyć mężczyzn o seksie? 

Kobiety podkreślają, że wielką przyjemność sprawia im masaż erotyczny, określany terminem łapki pająka. Pieszczota polega na drażnieniu włosków we wszystkich możliwych miejscach. Można to uczynić ręką, jednakże o wiele lepiej sprawdza się w tej funkcji piórko erotyczne. Dużą uwagę powinniśmy poświęcać piersiom, które są bardzo unerwione, należy się z nimi obchodzić delikatnie, całować, łaskotać, pieścić. Piórka do pieszczot powinno cechować się miękkością, ekskluzywne butiki erotyczne mają ich całe spektrum, w całej feerii barw. 

piórko erotyczne

Co brać pod uwagę, przy wyborze piórka do pieszczot? 

Kobiety uwielbiają piórka do seksu, które są pięknie wykonane, pełne i puchate. Kobiety zwracają uwagę na detale, dlatego też tak wielką rolę odgrywa rączka, piękne są te satynowe, z którymi jednakże należy obchodzić się niezwykle delikatnie. Panie zwracają uwagę, że piórko przydaje im się nie tylko podczas seksu, używają jego również w celach odprężenia po trudach dnia. W trakcie gry wstępnej piórka do pieszczot odgrywają ważną funkcję, kobiety mają swoje preferencje odnośnie kolorów, dlatego też jeśli szukasz dla siebie i dla partnerki takiego gadżetu, wybierz w tej barwie, którą Twoja partnerka lubi najbardziej. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w maskę na oczy, będzie stanowiła wspaniałe dopełnienie.