TOP 3 najpopularniejsze wibratory dla kobiet – jaki wybrać?

Wibrator to doskonały gadżet erotyczny, w który wyposażyć się powinna każda kobieta. Nie tylko ta, która szuka nowych doznań seksualnych, ale również ta, która wciąż nie do końca poznała własne potrzeby. Współcześnie producenci zagwarantować mogą dostęp do ogromnej ilości wibratorów dla kobiet. W praktyce wielu osobom utrudnia to wybór!

Różnorodne wibratory

Wybierając sklep z wibratorami dla kobiet w pierwszej kolejności należy sobie uświadomić, że wszystkie z tych gadżetów można podzielić na cztery podstawowe rodzaje. W sklepie stacjonarnym, czy też online kupić można:

  • wibratory łechtaczkowe,
  • wibratory waginalne,
  • wibratory pobudzające punkt G,

Jaki wibrator wybrać?

W praktyce oznacza to, że zanim wybierzemy wibrator dla kobiet, w pierwszej kolejności należy sobie uświadomić jak najczęściej osiągamy orgazm. W zależności od odpowiedzi warto postawić na inne rozwiązanie.

W znakomitej większości wypadków najczęściej wybieranym wibratorem jest model przeznaczony do pobudzania łechtaczki. Wynika to z tego, że jest to najczęstszy sposób osiągania orgazmu. Sprzęt do pobudzania łechtaczki zwykle jest niewielki i bardzo poręczny. Drugim najczęściej wybieranym modelem jest nieco większy wibrator waginalny.

Warto również zwrócić uwagę na wibrator przeznaczony do pobudzania punktu G. Każda kobieta, która jest w stanie zidentyfikować ten punkt, powinna wyposażyć się w tego rodzaju wibrator. Ze względu na przeznaczenie posiada on niewielkie zgrubienie na końcu. Reasumując, uświadomienie sobie, jak osiąga się orgazm jest niezbędne przed podjęciem decyzji o kupnie!