Sztuczne penisy – co warto o nich wiedzieć?

Sztuczne penisy to gadżety erotyczne o szerokim zastosowaniu, które stać się niezbędnym rekwizytem do satysfakcjonującej masturbacji, ale również urozmaiceniem gry wstępnej, podczas której to mężczyzna przejmuje kontrolę nad przyjemnością odczuwaną przez kobietę. Pary uwielbiające najmocniejsze wrażenia mogą z powodzeniem używać ich podczas stosunku, zwiększając doznania wskutek jednoczesnej penetracji dopochwowej, jak i analnej. Czym się różnią, co warto o nich wiedzieć i do czego używać poszczególnych modeli?

Najlepsze gadżety do masturbacji

dildo sztuczny penis realistycznyZa najlepsze gadżety erotyczne dla kobiet uchodzą te, które mają najwięcej cech rzeczywistych członków w stanie wzwodu. Powinny więc cechować się:

  • realistyczną rzeźbą
  • wykonaniem z delikatnych tworzyw imitujących skórę
  • możliwością masturbowania się bezdotykowego

Sztuczne penisy to szeroka kategoria, w której większość kobiet szukających optymalnego urządzenia, znajdzie coś dla siebie. Sztuczne członki z przyssawką pozwalają na zamontowanie dildo na powierzchniach poziomych i pionowych. Dzięki temu kobieta może masturbować się symulując popularne pozycje na jeźdźca czy na pieska. Gadżety wyposażone w sztuczne jądra, wypustki i żyłki dodatkowo zwiększają doznania i wrażenie penetracji przez mężczyznę. Z kolei dildo z wytryskiem pozwala kobietom symulować ejakulację za pomocą dołączonej do gadżetu sztucznej spermy.

Sztuczne penisy, które dobrze sprawdzą się podczas stosunku

Sztuczne członki to zabawki, które doskonale sprawdzą się podczas gry wstępnej, a nawet później. Dildo analne może silnie stymulować odbyt kobiety, podczas jednoczesnej penetracji dopochwowej w wykonaniu partnera. Połączenie obu doznań zapewni obu stronom sporo rozkoszy i silny orgazm. Równie wiele przyjemności podczas wspólnych zabaw zapewni dildo z dodatkowymi wypustkami, które stymulują łechtaczkę. Wiele gadżetów znaleźć można w internecie, dzięki czemu zachowamy więcej dyskrecji, a wybór dildo jest pokaźny, zarówno rozmiary jak i sposób stosowania.