Rodzaje wibratorów dostępnych w sklepach erotycznych

Zakup nowego wibratora wbrew pozorom jest bardzo trudnym zadaniem zwłaszcza, że oferta na naszym rynku jest naprawdę bardzo szeroka. Przy zakupie nowego gadżetu erotycznego warto zastanowić się nad tym, jakie doznania erotyczne nas najbardziej kręcą. Poszczególne modele wibratorów służą do stymulowania zupełnie innych części ciała.

Wibrator łechtaczkowy

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim łechtaczkowe wibratory klasyczne, które wśród kobiet biją rekordy sprzedaży. Jak sama nazwa wskazuje wibratory tego typu mają za zadanie pobudzić łechtaczkę. Akcesoria erotyczne tego typu charakteryzują się niewielkimi kształtami i co najważniejsze, bardzo dobrze leżą w dłoni.

Wibrator waginalny

W sklepach erotycznych znaleźć można także waginalne wibratory klasyczne, które dzięki podłużnemu kształtowi doskonale nadają się do penetracji waginalnej. Najwrażliwsze strefy intymne kobiet znajdują się na zewnątrz kobiecego ciała, dlatego też warto postawić na waginalne wibratory, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych kobiet.

Wibrator punktu G

Oprócz klasycznych wibratorów można znaleźć modele wyprofilowane, dzięki którym można sięgnąć punktu G. Pobudzanie właśnie tego obszaru dostarcza najwięcej przyjemności.

Poniżej – przykład wibratora klasycznego od twojerozkosze.pl

wibrator klasyczny 50 shades of grey