Korki analne – 5 rzeczy, które warto o nich wiedzieć

Tolerancja czy nawet akceptacja dla wielu różnorakich zabawek erotycznych wzrosła o duży procent w ciągu ostatniej dekady. To pocieszające, jednak nawet teraz niektórzy reagują alergicznie lub histerycznie, jeśli wspomni się o korkach analnych. Oto kilka faktów, które warto wiedzieć o analatorach. Są już wibratory, masturbatory, to mogą być i analatory, nie?

Dlaczego ich się używa?

Dla jaj? No, nie tylko. Jeśli nigdy wcześniej nie używało się zatyczki analnej i niewiele o niej się wie, można się zastanawiać, dlaczego niektórzy ludzie tak bardzo je lubią wsadzać. Odpowiedź jest prosta. – Citius-Altius-Fortius – zakrzyknąłby Pierre de Coubertin, ojciec nowożytnego ruchu olimpijskiego.

Czyli szybciej, wyżej, mocniej. Wiele osób używa zatyczek analnych podczas gry wstępnej, masturbacji i seksu, ponieważ mogą one prowadzić do intensywniejszych orgazmów i przyjemności. Bez względu na płeć.

Małe jest piękne, bo bezpieczniejsze

Korki analne https://sexshop112.pl/188-korki-balony-sondy-analne mają różne kształty i rozmiary, podobnie jak wibratory, masturbatory, aligatory czy depilatory albo nawet inhalatory. Jeśli dopiero zaczyna się zabawę z anusem, warto zacząć od mniejszego korka. Zalecane jest również stosowanie materiałów bezpiecznych dla ciała, takich jak silikon, metal lub szkło.

Niektóre materiały – szczególnie te porowate jak PVC – mogą nie być bezpieczne dla ciała, więc zawsze najlepiej najpierw sprawdzić.

Uwaga na zabawę w chowanego

Jest bardzo prawdopodobnie, że wiele osób słyszało historie o tych delikwentach i delikwentkach, a raczej pacjentach, którzy musieli ratować się pomocą pogotowia medycznego, bo zatyczka lub zabawka erotyczna została wsadzona za głęboko i nie można jej wyjąć. To mało prawdopodobne, że tak się stanie.

Większość zatyczek analnych ma rozszerzoną podstawę, która zapobiega ich zniknięciu. Jeśli jednak tego typu historie zasiały wątpliwości, warto wybrać taki korek, który ma wystarczająco szeroką podstawę.

Lubrykant jest raczej koniecznością

Za każdym razem, gdy wkładany jest korek analny, zawsze dobrze jest użyć czegoś do nawilżenia i smarowania, aby ułatwić wkładanie.

Najbezpieczniej jest używać lubrykantów na bazie wody z silikonowymi zatyczkami. Niektóre lubrykanty na bazie silikonu mogą uszkodzić i nieznacznie zniszczyć niektóre silikonowe akcesoria erotyczne. Kto smaruje, ten jedzie.

Może zwiększyć orgazm

Jaka jest najfajniejsza cecha korków analnych? Może ich używać każdy! Nawet jeśli jest się za grubym albo za chudym, ma się rodzinę na utrzymaniu (albo i nie), jest się Tutsi czy Hutu i te sprawy. Korki są równie przyjemne dla obojga partnerów.

Stosowane podczas seksu mogą pomóc napiąć pochwę, co zwiększa doznania. Co więcej, faceci mogą również mieć przyjemne doświadczenia, ponieważ zatyczki analne mogą pomóc w stymulacji prostaty. Hej, to ma poważne prozdrowotne właściwości. Tu nie ma co czekać, tu trzeba zamawiać!