Gumowa cipka – kiedy naturalna pochwa jest zbyt luźna…

Gumowa cipka to jeden z gadżetów erotycznych, który może z powodzeniem znaleźć się w sypialni par. Wymaga to odwagi, ale w zamian zyskuje się okazje do nowych, ekscytujących doznań erotycznych.

Kiedy panowie preferują ciasne pochwy…

Wybór gumowej cipki (https://sexshop112.pl/35-sztuczne-pochwy-masturbatory) sprawdzi się w przypadku par, które nie boją się mówić o swoich oczekiwaniach i preferencjach w sypialni. A te są różne, ponieważ ciało kobiet zmienia się na przestrzeni lat. Czasem,w wyniku porodu, dochodzi do sytuacji w której pochwa staje się luźniejsza, co nie zawsze odpowiada i paniom i ich partnerom.

Kiedy kobieta nie odczuwa przyjemności z powodu zbyt luźnej pochwy…

Po porodzie wiele kobiet nie ma przyjemności z seksu, ponieważ pochwa jest luźna. Powoduje to, że także panowie nie odczuwają takiej satysfakcji jak kiedyś. Wiąże się to również z faktem, że po kilku porodach oraz wraz z upływem lat mięśnie tracą na sprężystości.
Do rozciągnięcia się pochwy przyczynia się również fisting, polegający na stymulowaniu jej oraz odbytu za pomocą całej dłoni. Powoduje to, że z czasem mięśnie są luźniejsze, a doznania seksualne dla partnera słabsze. Wówczas rozwiązaniem jest gumowa pochwa, która panom zapewnia maksimum przyjemności, a paniom daje możliwość zobaczenia jak ich partner odzyskuje radość z zabaw w sypialni. Także one mogą wówczas odczuwać satysfakcję z nowych doznań i eksperymentów.

Gumowe pochwy jako gadżet do zabawy

Także kobiety, które nie narzekają na pochwę, mogą pokusić się o gadżet w postaci gumowej cipki. To z pewnością pozytywnie zaskoczy ich partnerów w łóżku i sprawi, że na nowo odzyskają radość z seksu i z nieznanych dotąd doznań. Dla odważnych i zdecydowanych par gumowe gadżety mogą być stałym elementem zabaw w sypialni, które sprawią, że seks nigdy nie będzie monotonny, a za każdym razem przyjemność będzie coraz większa.