Dlaczego warto postawić na podwójne dildo silikonowe?

Podwójne dildo silikonowe jest anatomicznie zakrzywione w taki sposób, aby bez żadnego większego problemu umożliwić podwójną penetrację pochwy i odbytu.  Dzięki odpowiedniej długości i wygodnemu uchwytowi możliwa jest penetracja nawet w bardzo skomplikowanej pozycji.

Dlaczego warto postawić na silikonowe dildo

Silikonowe dildo charakteryzuje się niesamowitą fakturą, która zbliżona jest do naturalnego żylastego penisa. To właśnie dzięki naturalności kobiety mogą odczuwać tak wiele przyjemności podczas pieszczot i penetracji. Dużą zaletą silikonowego dildo jest także to, że łatwo utrzymać je w idealnej czystości. Wystarczy gorąca woda i mydło albo żel do mycia. Warto postawić także na specjalny spray do czyszczenia, który przeznaczony jest właśnie do gadżetów erotycznych.

Dzielenie się gadżetem erotycznym

Podwójne dildo jak te: https://twojerozkosze.pl/52-podwojne-dildo to zabawka erotyczna, która tak naprawdę może być wykorzystywana nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn. W dzisiejszych czasach podwójne dildo cieszy się największym zainteresowaniem jednak o par lesbijskich. Elastyczne podwójne dildo można także ułożyć w literę „U”, dzięki czemu gadżet ten będzie można wykorzystać do podwójnej penetracji. Intensywność penetracji można kontrolować samodzielnie co jest bez wątpienia jedną z największych zalet tego urządzenia.