Zmysłowa bielizna – co warto wybrać?

Chcąc zrobić wrażenie na swoim mężczyźnie, wiele kobiet decyduje się na zakup zmysłowej, prowokującej bielizny. Na pewno jest to doskonałe rozwiązanie i niezależnie od tego, jak często rozpieszcza się w ten sposób swojego mężczyznę, na pewno za każdym razem będzie zachwycony!

Ważna kwestia komfortu

Mężczyźni są wzrokowcami, co oznacza, że zmysłowy widok pobudza ich najsilniej, a jeśli widzą swą kobietę w seksownej bieliźnie, skupiają się na jej wdziękach, a nie niedostatkach jej ciała. O samych paniach nie można tego powiedzieć – jeśli mają one jakieś kompleksy, zwykle nie potrafią o nich zapomnieć nawet w intymnych sytuacjach i niejednokrotnie może to zmniejszyć ich komfort oraz radość ze zbliżeń. Z pomocą może przyjść jednak zmysłowa bielizna, która nie zawsze musi bezlitośnie obnażać wszystkie defekty ciała. Z jej pomocą można je łatwo zamaskować, tym bardziej, że przecież można ją mieć na sobie cały czas i w ten sposób ukryć na przykład cellulit na pośladkach czy opadające piersi. Takie elementy dodadzą pewności siebie. Praktycznie każda propozycja z zakresu zmysłowej bielizny pozwala nie tylko zrobić wrażenie na mężczyźnie, ale też poprawić wygląd kobiety, na przykład:

– pończochy optycznie wysmuklają i wydłużają nogi – zwłaszcza gdy są przypięte do pasa,

– pas wyszczupla talię i zaokrągla biodra,

– gorset fantastycznie modeluje sylwetkę spłaszczając brzuch i podkreślając wcięcie w talii. Zobacz: https://www.xoxoxo.pl/kategoria/zmyslowa