Urozmaicenie w sypialni – damska bielizna erotyczna

sexi bielizna

Istnieje wiele sposobów na rozpalenie ognia w sypialni. Dziś skupmy się na sexownej bieliźnie dla Pań. Oczywistym jest, że mężczyźni lubią, kiedy dozuje im się przyjemność. Idealnie nadaje się do tego intymna bielizna damska, która zmysłowo zasłania część ciała. Sprawia, że kobieta wygląda jeszcze bardziej kusząco, mimo tego, że od razu odkrywa wszystko przed partnerem. Przybliżę 7 rodzajów bielizny erotycznej damskiej:

1. Wszelkie kostiumy

Który mężczyzna nie marzy o seksie z sexowną pielęgniarką, czy o byciu ukaranym przez policjantkę? Wybór przebrań dla Pań jest bardzo szeroki. Koty, psy, nauczycielki, uczennice, zakonnice, mikołajka… Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia!

2. Gorsety podkreślające sylwetkę

Kiedyś były codziennością kobiet. Do dzisiaj rozpalają męskie zmysły. Gorsetem kobieta może nie tylko podkreślić swoje atuty, ale także ukryć pod nim mankamenty.

3. Sukienki

Rynek intymnej bielizny damskiej oferuje różne modele sukienek. Bardziej lub mniej przezroczyste. Krótsze, dłuższe, z dekoltem lub bez ramiączek. Różnorodność materiałów i kolorów umożliwia dopasowanie sukienki do potrzeb, czy aktualnego nastroju.

sexi bielizna

4. Tradycyjna bielizna intymna

Komplety z biustonosza i majtek, albo produkty sprzedawane osobno. Królują tu głównie koronki, ale lateks i aksamit nie pozostają obojętne wśród klientów. Urozmaiceniem są wszelkiego rodzaju przywieszki, czy „dziury” w miejscach najbardziej atrakcyjnych, dzięki czemu kobieta może pozostać w sexi bieliźnie podczas stosunku.

5. Pończochy

Samonośne, lub z dodającym pikanterii pasem. pięknie zdobione, również mogą pozostać na ciele przez całą noc.

6. Peniuary

Szlafroczki z prześwitującego materiału tworzące atmosferę tajemnicy, pomimo iż nie zasłaniają za wiele.

7. Bodystocking, czyli rewolucja w świecie erotycznej bielizny damskiej

Cienki, przezierny materiał, przylegający do ciała. Najczęściej z dziurą w kroczu, dzięki czemu nie ma potrzeby jego zdejmowania. Pięknie podkreśla kobiecą sylwetkę, co za tym idzie, dodaje jej pewności siebie.

Można by jeszcze tak długo wymieniać. Ale najlepiej pójść do sklepu i kupić taką sexi bieliznę swojej wybrance w prezencie, lub zrobić swojemu partnerowi niespodziankę, witając go po pacy w pięknej bieliźnie, która rozpali jego zmysły.