TOP 5 sposobów na opóźnienie wytrysku. Jak wydłużyć stosunek?

tabletki i spray

Wielu mężczyzn cierpi z powodu szybko nadchodzącego finiszu w czasie zabaw łóżkowych z partnerką. Obawiają się, że nie zdążą dogodzić drugiej stronie i spalą się ze wstydu. Istnieją jednak sposoby oraz preparaty, które skutecznie wpływają na opóźnienie wytrysku, dzięki którym każda noc będzie spełnieniem ich marzeń. Oto ich zbiór.

5. Specjalne prezerwatywy

Obecnie na rynku jest olbrzymi wybór prezerwatyw, poczynając od rozmiarów, przez smaki, aż po wynalazki świecące w ciemności. Jednak producenci wyprodukowali również takie, które efektywnie wydłużą stosunek seksualny. Nasączone są substancją opóźniającą wytrysk, np. benzokainą, dzięki czemu oprócz ochrony przed ciążą i chorobami wenerycznymi, będziemy mogli figlować nawet kilkanaście minut dłużej.

4. Rezygnacja z używek

Jeśli wciąż zdarza się wam zadawać sobie pytanie, co stosować na opóźnienie wytrysku, może warto zastanowić się, z czego zrezygnować? Wiele używek bowiem może sprawiać problemy z potencją. Jeśli zdarza wam się nadużywać alkoholu bądź papierosów, może warto odstawić je na jakiś czas i sprawdzić, czy erekcja zacznie utrzymywać się dłużej.

tabletki

3. Tabletki na opóźnienie wytrysku

Takowe powinny być ostatecznością w przypadku zbyt szybko kończącego się stosunku. Dostępne są jednak leki z substancją czynną dapoksetyną. Ten preparat z grupy SSRI jest w stanie wpłynąć na długość naszego współżycia i skutecznie go wydłużyć, abyśmy mogli dłużej cieszyć się bliskością.

2. Ćwiczenia mięśni Kegla

Seria 30 szybkich skurczów i rozluźnień mięśni dna miednicy, stosowana dwa razy dziennie, również może odpowiedzieć nam na pytanie „jak opóźnić wytrysk?”. Im dłużej stosujemy takie ćwiczenia, tym bardziej powinniśmy wydłużać długość utrzymania mięśni w skurczu.

1. Zdrowa dieta

Nie każdy jest w stanie w to uwierzyć, ale odpowiednie odżywianie się również wpływa na długość stosunku seksualnego. Jeśli wzbogacimy naszą dietę o produkty zawierające substancje wykorzystywane przy produkcji testosteronu, erekcja może potrwać dłużej. To, co powinniśmy wprowadzić do naszego żywienia, to ryby, winogrona czy pestki dyni, a także owoce morza oraz liczne przyprawy – kolendra, lubczyk i cynamon.

Nasza kondycja przy współżyciu może zależeć od wielu czynników. Warto wyeliminować również stres, również powodowany obawą o krótki stosunek. Pamiętajmy jednak, że każdy może mieć słabszy dzień, a przedłużający się problem należy skonsultować z lekarzem.

Więcej na ten temat, możesz przeczytać na: https://sexshop112.pl/blog/34/jak-mozna-opoznic-wytrysk