TOP 3 najlepsze zabawki erotyczne

W ostatnich latach można zaobserwować, że ogromną popularnością zaczęły cieszyć się gadżety erotyczne. Produkty stosowane są zarówno przez panie, jak i panów do urozmaicenia swojego życia seksualnego. Które zabawki erotyczne będą świetnym rozwiązaniem dla bardziej i mniej doświadczonych par?

Wielofunkcyjny Monkey Spanker

Gadżet erotyczny jest wyposażony przez producenta w siedem niezwykłych stymulujących funkcji. Może posłużyć nie tylko kobiecie, ale również mężczyźnie. Produkt doskonale zda egzamin także jako stymulator do seksu oralnego. Jest to obecnie jedna z najbardziej popularnych zabawek erotycznych dla par.

Lodowy masażer

Praktycznie każda kobieta powinna przynajmniej raz przetestować lodowy masażer. Wystarczy bowiem wyobrazić sobie zarówno gorące, jak i zimne dotknięcia bez efektu topnienia. Na jakie akcesoria erotyczne warto się jeszcze zdecydować?

Wibrator z głowicą masującą

Produkt działa bardzo podobnie do klasycznego wibratora z króliczkiem. Jego ogromną zaletą jest jednak fakt, że został wyposażony w środku w metalowe koraliki. Dzięki temu, że mogą się one poruszać w różnych kierunkach, stymulacja będzie znacznie bardziej przyjemna. Ponadto gadżet posiada aż siedem ciekawych funkcji.