TOP 3 – Najgorętsze stroje erotyczne

stroje erotyczne

Nie od dziś wiadomo, że strój erotyczny w sypialni to istotny element gry wstępnej, który często staje się instrukcją do rozegrania dalszej zabawy. Jest doskonałym dodatkiem dla miłośników nieszablonowych igraszek oraz może okazać się idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojej sypialni trochę pikanterii. 

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 3 najgorętsze propozycje strojów erotycznych (https://sexshop112.pl/87-kostiumy-przebrania-erotyczne), które z pewnością podniosą temperaturę w Twojej sypialni i pozwolą i przeniosą Twoje doznania na wyższy level.

1. Króliczek w dwóch odsłonach

Ten rodzaj stroju erotycznego może występować w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to rodzaj różowego króliczka z puchatymi uszkami i ogonkiem.  Ten dziewczęcy, a jednocześnie seksowny strój z pewnością urozmaici doznania w każdej sypialni i doda słodkości waszym igraszkom. Drugą wersją jest kostium bardziej zmysłowy i kobiecy, czyli króliczek z czarnymi uszami i seksowną czarną bielizną. Zazwyczaj wykonany jest z czarnej koronki lub skąpych paseczków. Takie zestawienie zdecydowanie rozgrzeje sypialnię do czerwoności.

2. Mikołajka dla Mikołaja

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć kuszącego stroju mikołajki. Takie przebrania to doskonały pomysł na wpasowanie się w różne okoliczności. Gorący strój mikołajki z pewnością podniesie temperaturę w zimowy wieczór.

3. Nietypowe koronki

Miłośnicy klasyki również znajdą w tym zestawieniu coś dla siebie. Wiadome jest, że koronkowa bielizna jest niezawodnym dodatkiem w sypialni. Warto jednak dodać jej odrobinę oryginalności zakładając bieliznę z dodatkowymi wycięciami. Taki strój będzie idealnym rozwiązaniem, aby w klasyce przemycić odrobinę nowości.