3 najlepsze sposoby na zaskoczenie partnera w łóżku

bodystocking sklep

By życie erotyczne było udane i stale dostarczało wiele emocji, musi być urozmaicone. Gdy partnerzy są już ze sobą dłuższy czas, w sypialni może pojawić się nuda, a to nie wpływa dobrze na cały związek. Szczególne potrzeby pod tym względem mają oczywiście panowie, dlatego warto zaskoczyć swojego mężczyznę czymś zupełnie nowym. Na co warto postawić?

  1. Erotyczna stylizacja

Panowie są wzrokowcami i nic nie podnieca ich tak, jak widok ukochanej w szczególnie zmysłowym wydaniu. Warto więc zaopatrzyć się w erotyczną bieliznę, nawet jeśli nieszczególnie preferuje się takie klimaty – a nawet wtedy tym bardziej, gdyż element zaskoczenia będzie jeszcze większy. Kiedy chce się wywrzeć na partnerze naprawdę duże wrażenie, dobrze będzie postawić zwłaszcza na bodystocking Co to jest? To rodzaj cienkiego kombinezonu, który okrywa, a jednocześnie odkrywa całe ciało, gdyż bodystocking zwykle wykonane jest z siateczki czy innego przejrzystego materiału. Gdy podejmie się decyzję o zakupie bodystocking sklep z bielizną przedstawi wiele takich propozycji. Koniecznie sprawdź ofertę Sexshop112.

bodystocking sklep

2. Erotyczne zabawki

Wybór takich produktów jest na tyle duży, że wcale nie trzeba podchodzić do tej kwestii szablonowo – wcale nie jest to propozycja tylko dla zwolenników BDSM. Można wybrać na przykład opaskę na oczy, kajdanki czy choćby ring na penisa, który wzmocni erekcję.

3. Erotyczne zabawy

Wiele osób podnieca odgrywanie ról, naśladujących sceny z filmów dla dorosłych albo własne fantazje. By lepiej wcielić się w rolę, można zaopatrzyć się w odpowiednie erotyczne przebranie, ale wystarczyć może już sama wyobraźnia. Gwarantuje to nieznane do tej pory wrażenia.